Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1230
Stary 03.03.2014, 20:04
raindog napisał(a):Wyświetl post

Trzecia rzecz - widać, że kilka osób na forum nie rozumie jednej rzeczy, iż tzw. "kibole" są traktowani jak margines społeczny.
Po niedzielnych manewrach stołecznych baranów dziwisz sie ze traktują kibiców jak traktują.
,
Odpowiedz cytując