Gwiaździsty napisał(a):

|
Tylko kto to zrobi ? Komorowski z Tuskiem ? przeciez zesrali by się ze strachu na samą myśl, że Putin się wku..i. Francji i Niemców nie ma co testować bo wiele razy było to robione. Nie ma co na nich liczyć. Prędzej dogadają się z Putinem naszym kosztem.
|
Kto wie? Rudy rozumie, że jak się będzie ociągał to w wyborach nie zgarnie nawet 5%. Niemcom i Francji wystarczy powiedzieć prawdę w twarz. Że robią interesy z bandytą. Swoi ich naprostują.