Drozd napisał(a):

|
Wystarczy gaz sprowadzać ze stanów. To szybko się zadymiarzom od nie chce. A dla Niemców i Francji to jest test. Czy są z Europą czy są ruskimi pachołkami.
|
Tylko kto to zrobi ? Komorowski z Tuskiem ? przeciez zesrali by się ze strachu na samą myśl, że Putin się wku..i. Francji i Niemców nie ma co testować bo wiele razy było to robione. Nie ma co na nich liczyć. Prędzej dogadają się z Putinem naszym kosztem.