Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.03.2014, 18:55
W związku z postem wyżej.

Ludzie, życzyć Legii jak największych kar to jest czyste skur...stwo! Ja pier...le takie Mistrzostwo Polski, jak wygrać ligę to tylko na boisku. W ogóle nie pojmuję jak można się cieszyć z tego, że takie mecze jak Legia - Wisła czy Legia - Lech będą wyglądały jak stypa a nie piłkarskie święto na całą Polskę. Jeb...cie się w łeb co niektórzy.
Odpowiedz cytując