|
Nie rozumiesz bo nie wiesz co się dzieje w klubie.
Ty marnego piłkarza znasz ze zdjęcia, a osoby, które wystosowały oświadczenie były wielokrotnie "face to face" ze Smudą, Bednarzem i innymi pracownikami klubu za "zamkniętymi drzwiami" i omawiały wiele spraw.
Taki Smuda w porozumieniu z Bednarzem wydzwaniał do nich, żeby go "miło" przyjąć i ten sam Smuda teraz mówi o kibolach, którzy chcą zbudować pomnik dla Henryka Reymana.
Czego ....a nie rozumiesz?
PS: Taki Ochalik dzwonił do tych kiboli (kiedy był test historii o Wiśle), żeby paru z nich przyszło na rynek zabezpieczyć teren i zagwarantować bezpieczeństwo mniej ogarniętym kibicom, którzy ważą po 50 kg.
A teraz jaśnie pan Smuda nie znajduje czasu, żeby przyjść na .......one ślubowanie (najważniejszy dzień dla dzieciaczków - wychowanków Wisły, którzy składają pod sztandarem Białej Gwiazdy wierność klubowi).
Ostatnio edytowane przez element : 03.03.2014 o godz. 18:54.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
|