|
Samo powstanie pisma uznaje za uzasadnione, klub nie wywiązał się z umowy a szanując swoich kibiców powinien.
Nie rozumiem natomiast dokładania do tego historyjek ze Smudą, piłkarzami itp. Jest to celowe, żeby obsmarować "nie lubianych" jak najmocniej, dodać dramatyzmu, pokazać jak bardzo są źli, co jest zabiegiem dość komicznym bo zrobionym z dziecięcą naiwnością.
Co do tematu nie wywiązania się klubu z umowy ma:
- Nie stawienie się Smudy na ślubowaniu, (btw. w jaki sposób oszukał kibiców przez niestawienie?),
- Pożegnanie Stolarskiego, który miał na stole umowę z Wisłą i za czasów Smudy pogrywał w niej,
- Pożegnanie się z Małeckim, który ma cholernie trudny charakter i porozumienia na linii trener-zawodnik była niemożliwe do osiągnięcia
- Pożegnanie się z Sobolem (co osobiście uważam za duży błąd), bo trener nie widział dla niego miejsca w składzie?
- Co to za źródła "dochodzą nas słuchy"? Czy ktoś może potwierdzić, że Smuda powiedział iż dogadywanie się z kibolami to błąd? Czy to też było gdzieś zasłyszane piąte przez dziesiąte?
- Co mają do tego zarobki osób pracujących w Wiśle?
- Co ma do tego zakaz przemarszu piłkarzy na derbach?
PS. Skąd ta pewność, że Jurka został zwolniony przez "kibiców"?
Ostatnio edytowane przez silver03 : 03.03.2014 o godz. 18:27.
|