Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.03.2014, 18:11
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Masowe zbrojenie Polski? Po co? A przede wszystkim skąd na to pieniądze? Już nie mówie o siłach jakimi dysponuję Rosja(druga armia świata). USA nie wiedzą, co zrobić(i na razie są bezsilni), a tu mowa o polskich ruchach. W wojnie konwencjonalnej jesteśmy skazani na porażkę.
To jest tak jak dzieci o wojnie dyskutują. Poczytaj coś z historii np. o Termopilach i dowiedz sie też co znaczy termin "Pyrrusowe zwycięstwo" potem to połącz i wyciągnij wnioski. Wielu jest takich wirażków co lubia startować do słabszych, ale jak nagle słabszy strzeli ich w mordę to wtedy nastepnym razem nie sa juz tacy chętni do bójki, chociaz są silniejsi ale wiedzą, ze cało tez nie wyjdą.

A te opowiesci o Turcji i Flocie czarnomorskiej naprawdę zabawne chocioaż zabawniejsza jest ta izolacja gospodarcza Rosji podana przez kubę j.g., którą eurocioty z EU napewno wprowadzą
Odpowiedz cytując