domin_czyzyny napisał(a):

ZA SKWK:
Wszyscy pamiętacie, że jako oficjalny powód odejścia niezaprzeczalnej ikony klubu – Radosława Sobolewskiego, który nie raz na boisku pokazał nam jak powinien walczyć prawdziwy Wiślak – były względy finansowe i brak porozumienia w sprawie wynagrodzenia. Kłamstwo! Z niedawno uzyskanych informacji u źródła okazało się, że klub nie podjął z "Sobolem" żadnych rozmów na temat przedłużenia umowy. To tylko kolejny dowód na bezpardonowe wyprzedawanie wiślackich symboli. Z podobną sytuacją mieliśmy do czynienia w przypadku bardzo mocno utożsamiających się z klubem Patrykiem Małeckim i Pawłem Stolarskim. Z kolei za „związki z kibicami” wyrzucono ze sztabu szkoleniowego lekarza Jacka Jurkę. Po tych przykładach jasno widać, że Smuda wraz Bednarzem pozbywają się z klubu osób mających Wisłę w sercu. Ciekawe kto będzie następny?
|
Nie no to jest hit...
domin_czyzyny napisał(a):

|
ZA SKWK:Smuda odmówił też przemarszu na derby z kibicami, co więcej zakazał w nim udziału piłkarzom pierwszej drużyny. Staraliśmy się zrozumieć wtedy działania trenera i nie robiliśmy z tego żadnej afery. Miarka się jednak przebrała.
|
Czy naprawdę SKWK musi się kompromoitować takimi stwierdzeniami
