Cytat:
Co się takiego stało? Parę osób sobie dało po mordzie - jeszcze parę lat temu normalka.
A srają tu niektórzy w gacie, jakby co najmniej granat ktoś odpalił na stadionie.
Jak czytam takie wpisy, to się nie dziwię, że Ukrainie nikt nie chce pomóc - świat zachodni to świat pedałków, osób, które boją się pierdnąć bez zgody władzy.
|
Dokładnie o to chodzi. Ludziom tak się we łbach poprzewracało, że chętnie sobie popatrzyliby na krwawe MMA, noks a jak już ktoś się na stadionie bije to mówią, że to coś okropnego. Wiadomo, że nie jest to jakiś pokaz wielkiej kultury (hehe) ale też te jęki, że stało się coś okropnego to debilizm. Jakby kogoś skatowali, zabili to to ejst przekroczenie normy ale nie takie coś. Ludziom taką wode z mózgu zrobili, że te granice poszły mocno w lewo, dzis właśnie samo bicie jest ble, bluzgi na stadionach też już trochę nie za fajne, spojrzenie rkzywo na pedała to zbrodnia. Ehh szkoda, gada, co dalej wymyślą ci ludzie(?)
Wielki mi problem bo ktoś sobie dał po mordzie. I teraz co, zamkna stadion Legii na pół roku i co się niby zmieni? Otworzą go i stanie się enklawą bezpieczeńśtwa? Za wszystko się biorą od dupy strony ci wielcy mędrcy. Gdyby to zamykanie stadionów miało zdać egzamin to by takich sytuacji jak ta czy inne nie miały miejsca. Ale stadion się ....a nie stanie bezpieczenijszy bo się go zamknie na x meczów. Gdyby tak było to wystarczyłoby pozamykać drogi i po ponownym uruchomieniu by nie było problemu z pijanymi kierowcami itp. Także myśleć, kierwa myśleć bo z tym jest dramatycznie słabo.
Cytat:
|
To bydło trzeba izolować, a jak ktoś popiera masakrowanie człowieka przez kilku zamaskowanych bandytów, to "gratuluję" i polecam wizytę u psychiatry. Za takie zachowania, to powinny byc zarzuty usiłowania morderstwa(kopanie w głowę leżącego prowadzi tylko do jednego...a doskonale, to widac na nagraniach z monitoringu).
|
Szczęściem w tej zadymie jest sytuacja z zablakanym Legionistą, któego na koniec uratowała Jaga. Ta sytuacja pokazuje, że tacy wielcy eksperci z chuja wzięci jak ty po prostu albo siedza w domu i gówno wiedzą albo się naczytali GW lub nasluchali pana komendanta i maja blędne mniemanie o kibicach. Walka w tym środowisku to jest normalna rzecz. Na meczu na łazienkowskiej dosżło do wymiany ciosów i tyle. Jak kurz opadł to chłopaki z Jagi uratowąły Legionistę i tyle. Można powiedzieć, że jak bokserzy po skonczonej walce podali sobie rekę.
I tylko takie ..... jak ty będe takich ludzi wyzywac od bydła. A tamta sytuacja lub rożne marsze, na których obecni sa przedtawiciele różnych klubów czy pomoc chociażby chłopakom Lechii - poszkodowanym w wypadku rok temu - czy też kibicom Jagi - więzionym w areszcie w Grecji - pokazuje, że kibice to nie jest bydło tylko normalni ludzie, którzy mają specyficzną pasję. I tobie .... do tego jeśli tego nie rozumiesz.