Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.03.2014, 17:00
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Według Ciebie nic sie nie stało ? Chłopie zastanów sie. Sprawa jest poważna. A kary tak czy siak będą bardzo surowe.

Co się takiego stało? Parę osób sobie dało po mordzie - jeszcze parę lat temu normalka.
A srają tu niektórzy w gacie, jakby co najmniej granat ktoś odpalił na stadionie.

Jak czytam takie wpisy, to się nie dziwię, że Ukrainie nikt nie chce pomóc - świat zachodni to świat pedałków, osób, które boją się pierdnąć bez zgody władzy.
Odpowiedz cytując