Marcin_fan napisał(a):

|
Według Ciebie nic sie nie stało ? Chłopie zastanów sie. Sprawa jest poważna. A kary tak czy siak będą bardzo surowe.
|
Co się takiego stało? Parę osób sobie dało po mordzie - jeszcze parę lat temu normalka.
A srają tu niektórzy w gacie, jakby co najmniej granat ktoś odpalił na stadionie.
Jak czytam takie wpisy, to się nie dziwię, że Ukrainie nikt nie chce pomóc - świat zachodni to świat pedałków, osób, które boją się pierdnąć bez zgody władzy.