Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1209
Stary 03.03.2014, 16:33
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
przecież nie tak niedawno u nas mogłoby być to samo co wczoraj....
http://www.youtube.com/watch?v=P2iQUxI5sa8
Napisze tylko tyle. Nie widzicie różnicy ? W tym filmiku obie strony, zarówno Wisła i Lech są agresorami. A jak było w Warszawie? Dokładnie wiecie..
Odpowiedz cytując