Jaroo1 napisał(a):

|
Ludzie, co wy macie za mentalność? Nie może tak być, że się boicie władzy, że będziecie codzić jak pajacyki bo wąłdza każe. Jakby każdy miał takie podejście to by już nas na mapie nie było od ponad 200 lat bo by każdy myślął tak jak Ty czyli "no co się będziemy rzucać skoro możem ucierpieć przez to my i nasi rodacy". STOP choremu prawu!
|
Przeczytałem na tym forum tysiące idiotycznych wpisów. Spotykam się tutaj z absurdami i kretynizmem w najczystszej postaci. Czasem jest to zabawne, częściej- żałosne. To, co przeczytałem w powyższym wpisie, jest przerażające. Jaki proces myślowy musiał być przeprowadzony? Jakie przesłanki skłoniły autora do takiego porównania?! Do przyrównania tych, którzy za wolność naszego kraju płacili cenę najwyższą, cenę życia do bandy buraków pastewnych.