Można życzyć Legii tylko jednego - jak najmniejszych kar. Bycie ostatnio kibicem Jagiellonii nie jest zbyt łatwe.
Ciekawe co by się działo jakby takie avanti było na derbach

Klawiatury wybuchły kilku osobom przy paru swieczkach na murawie i przerwaniu meczu na 30s, ciekawe co by było teraz
