Jaroo1 napisał(a):

|
Ludzie, co wy macie za mentalność? Nie może tak być, że się boicie władzy, że będziecie codzić jak pajacyki bo wąłdza każe. Jakby każdy miał takie podejście to by już nas na mapie nie było od ponad 200 lat bo by każdy myślął tak jak Ty czyli "no co się będziemy rzucać skoro możem ucierpieć przez to my i nasi rodacy". STOP choremu prawu!
|
Prawo jest jakie jest - ale to zwykła ustawa, zwykła większość sejmowa i można wszystko zmienić...
Ale uwierz - nikt nie ruszy tematu, jeśli będa takie debilne akcje jak wczorajsza, czy z rzucaniem rac na murawę / przerywanie meczu. Z "bohaterami" zasłaniającymi twarze...