Marcin_fan napisał(a):

|
żeby Legia robiła wjazd na ich sektor gdzie pewnie spory % to kobiety jest niedorzeczne.
|
rzygać się chce. Napisz jeszcze, że Legia zrobiła wjazd na rodzinny sektor gości... noż k... co za ludzie. Na wyjeździe jest mało ludzi przypadkowych, każdy wie na co się pisze. Szczególnie jadąc z Jagą do Warszawy. Po drugie, osoby, które były tam tylko sobie pokrzyczeć lub oglądnąć mecz to s.......iły z sektora lub uciekły na dół...