Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1191
Stary 03.03.2014, 12:51
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Według Ciebie nic sie nie stało ? Chłopie zastanów sie. Sprawa jest poważna. A kary tak czy siak będą bardzo surowe.
przeczytaj swój post, a dokładnie życzenie, aby Legii dojebali na maxa z karami. O to mi chodzi... to określam frajerstwem. Będzie co będzie, poniosą konsekwencje swojego działania, ale co mamy się z tego cieszyć ? My tez możemy być w takiej sytuacji w przyszłości. Nie życz drugiemu, co Tobie nie miłe.\

Jaga i Legia wiedziały na co się piszą i tyle. Gdyby nie zamykali młynów za pierdoły, do wczorajszej akcji by nie doszło.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 03.03.2014 o godz. 12:53.
Odpowiedz cytując