Marcin_fan napisał(a):

|
Według Ciebie nic sie nie stało ? Chłopie zastanów sie. Sprawa jest poważna. A kary tak czy siak będą bardzo surowe.
|
przeczytaj swój post, a dokładnie życzenie, aby Legii dojebali na maxa z karami. O to mi chodzi... to określam frajerstwem. Będzie co będzie, poniosą konsekwencje swojego działania, ale co mamy się z tego cieszyć ? My tez możemy być w takiej sytuacji w przyszłości. Nie życz drugiemu, co Tobie nie miłe.\
Jaga i Legia wiedziały na co się piszą i tyle. Gdyby nie zamykali młynów za pierdoły, do wczorajszej akcji by nie doszło.