|
Czemu frajerski? Przez Legie i Jage teraz wszystkie ekipy w Polsce muszą się porządnie pilnować bo za byle gówno będą karać. Walkower dla Jagi i zamknąć stadion na Łazienkowskiej do końca sezonu. Jaga powinna mieć zakaz wyjazdów. Tak to powinno wyglądać twardo i zdecydowanie to może niektórzy zrozumieją co znaczy dla nich ukochany klub i w jaki sposób należy się zachowywać.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|