Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 03.03.2014, 09:38
AYALA napisał(a):Wyświetl post
juz Aniela dogadała sie z Władymirem.To mi przypomina pakt Ribbentrop -Mołotow z 1939 roku a to nic dobrego dla Polski nie wróży na przyszłość.
To poczytaj o pakcie z 1939...moze jakims cudem zobaczysz roznice miedzy tym co wtedy a tym, jak dogadali sie teraz
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...
Odpowiedz cytując