AYALA napisał(a):

|
juz Aniela dogadała sie z Władymirem.To mi przypomina pakt Ribbentrop -Mołotow z 1939 roku a to nic dobrego dla Polski nie wróży na przyszłość.
|
To poczytaj o pakcie z 1939...moze jakims cudem zobaczysz roznice miedzy tym co wtedy a tym, jak dogadali sie teraz