Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1178
Stary 03.03.2014, 08:54
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Przestańcie co poniektórzy płakać jak wiecznie pokrzywdzeni zza miedzy.

Kibicowska runda wiosenna rozpoczęła się jebnięciem jak żadna inna w ostatnich latach a tu jeszcze narzekania.
Żebyśmy się nie zdziwili, jak teraz odpowiednim "jebnięciem" zareaguje strona rozdająca karty, czyli rządowa. Nic nie muszą się wysilać, ledwo kopacze wybiegli na boiska po zimowym śnie a co kolejkę znajduje się banda debili, która tylko podrzuca argumenty, by zaostrzać kary.
Ostatnio edytowane przez felipe : 03.03.2014 o godz. 09:10.
Odpowiedz cytując