Kocur napisał(a):

Przestańcie co poniektórzy płakać jak wiecznie pokrzywdzeni zza miedzy.
Kibicowska runda wiosenna rozpoczęła się jebnięciem jak żadna inna w ostatnich latach a tu jeszcze narzekania.
|
Żebyśmy się nie zdziwili, jak teraz odpowiednim "jebnięciem" zareaguje strona rozdająca karty, czyli rządowa. Nic nie muszą się wysilać, ledwo kopacze wybiegli na boiska po zimowym śnie a co kolejkę znajduje się banda debili, która tylko podrzuca argumenty, by zaostrzać kary.