Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1176
Stary 03.03.2014, 07:44
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Wilno, Bełchatów, Bydgoszcz i pewnie jeszcze kilka incydentów by się znalazło z udziałem tych troglodytów. Niech im w końcu dopierd*lą taką karę że się przez kilka lat nie pozbierają. Na początek proponuję zamknąć ten kurnik do końca sezonu, walkower obustronny i wysokie kary finansowe.

domin_czyzyny - a czemu mam im nie życzyć jak najgorzej? Im gorzej dla nich tym lepiej dla Wisły.
Niech ktoś skasuje czym prędzej tegho typu frajerskie posty , bo wstyd

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując