Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1174
Stary 03.03.2014, 04:21
Wilno, Bełchatów, Bydgoszcz i pewnie jeszcze kilka incydentów by się znalazło z udziałem tych troglodytów. Niech im w końcu dopierd*lą taką karę że się przez kilka lat nie pozbierają. Na początek proponuję zamknąć ten kurnik do końca sezonu, walkower obustronny i wysokie kary finansowe.

domin_czyzyny - a czemu mam im nie życzyć jak najgorzej? Im gorzej dla nich tym lepiej dla Wisły.
Odpowiedz cytując