|
Obecna Wisła to jeszcze nie jest produkt końcowy i w tej rundzie nim nie będzie. Nie oczekujcie polotu, finezji i ładnej gry. Cieszcie się z każdego punktu, tym bardziej na wyjeździe. Wiem, że niektórzy widzą nas jako mistrza, ale spokojnie. Na razie wszystko wisi na włosku, na najbliższy mecz będziemy mieli do dyspozycji 11 zdrowych, doświadczonych zawodników +4 młodzików z których żaden nie rozegrała 10 pełnych meczy w naszej lidze. Jak pojawią się kontuzje to szybko zejdziemy na ziemię. Jak ktoś przez zimę nabrał apetytu i oczekiwał, że będziemy grali jak Barca to teraz sam jest sobie winien. Wiem, że dużo jest do poprawienia, ale patrząc sumarycznie 7 ptk w 3 meczach to dobry wynik przy takiej kadrze. Na razie trzeba cieszyć się z tego, że jesteśmy efektywni.
|