|
Nie mówię, że w polskich siłach zbrojnych jest wszystko spoko, ludzie odpowiedzialni za wojsko robią dużo, żeby marnować nasz potencjał, ale wciąż jesteśmy mamy lepszą armię od większości krajów na naszym kontynencie, w tym naszych wschodnich sąsiadów. Po prostu przy tak dużych (bezwzględnie, choć wg mnie w stosunku do PKB to za mało) środkach pakowanych w wojsko siłą rzeczy nie da się wszystkiego zmarnotrawić i wciąż jesteśmy relatywnie silni.
I też uważam że zniesienie powszechnego obowiązku wojskowego było błędem.
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 02.03.2014 o godz. 22:21.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|