Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1165
Stary 02.03.2014, 22:17
niezależna.pl napisał(a):
Mecz Legii przerwany przez urzędników HGW. Rozegrano tylko pierwszą połowę

Dzisiejszy mecz Legii Warszawa z Jagiellonia Białystok został przerwany po pierwszej połowie. Spiker poinformował o zakończeniu meczu i zaapelował o jak najszybsze opuszczenie stadionu. Decyzję podjęło Biura Bezpieczeństwa m. st. Warszawy.

W końcówce pierwszej połowy z sektora gości rzucane były petardy hukowe w okolice boiska oraz tzw. sektora buforowego. Chwilę później doszło do bijatyki pomiędzy fanami Legii i Jagiellonii. Interweniować musiała policja.

"W związku z awanturą przy sektorze gości w której uczestniczyli kibice Legii i Jagiellonii Biuro Bezpieczeństwa miasta stołecznego Warszawy zakończyło/rozwiązało mecz na Łazienkowskiej. Wszyscy mają udać się do domów..." - podał portal legionisci.com.

Przed meczem - jak napisał legionisci.com: Mimo zamkniętej Żylety, fani Legii zaprezentowali efektowną oprawę. Na wyjście piłkarzy na boisko na trybunie Deyny wywiesili ogromny transparent o treści "Wieczna chwała Zmarłym, hańba Ich mordercom", który dopełniły biało-czerwone folie i flagi.
k.urwa, co za stronniczość ... ktoś mi powie, po ch.uj mieszać we wszystko politykę? i ta insynuacja, którą łykneli czytelnicy co widać po komentarzach pod artem o powiązaniu oprawy związanej z Wyklętymi. jakie to słabe ...
Ostatnio edytowane przez Szpen : 02.03.2014 o godz. 22:20.
Odpowiedz cytując