Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 02.03.2014, 21:09
Bik napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Stilic strzelił do przerwy gola (zamiast prawą nogą prawie podawać bramkarzowi powinien huknąć z lewej) i nie narzekalibyśmy na stan murawy tylko cieszyli z 3 pkt
Gdyby odbiło się od słupka inaczej albo gdyby Pietrowskiemu nie podskoczyła piłka przed nogą ...
Bądźmy obiektywni.
Ja bym tam nie płakał gdybyśmy na wyjazdach zdobywali średnio 2 pkty na mecz (jak dotąd na wiosnę).

Jeśli chodzi o murawę to ciesze się że obyło się bez kontuzji ... np takiej jakiej doznał bramkarz Korony gdy poślizgnął się przy wybijaniu piłki.

Za 2 tygodnie o tym meczu wszyscy zapomną.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 02.03.2014 o godz. 21:47.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując