Bik napisał(a):

|
Gdyby Stilic strzelił do przerwy gola (zamiast prawą nogą prawie podawać bramkarzowi powinien huknąć z lewej) i nie narzekalibyśmy na stan murawy tylko cieszyli z 3 pkt
|
Gdyby odbiło się od słupka inaczej albo gdyby Pietrowskiemu nie podskoczyła piłka przed nogą ...
Bądźmy obiektywni.
Ja bym tam nie płakał gdybyśmy na wyjazdach zdobywali średnio 2 pkty na mecz (jak dotąd na wiosnę).
Jeśli chodzi o murawę to ciesze się że obyło się bez kontuzji ... np takiej jakiej doznał bramkarz Korony gdy poślizgnął się przy wybijaniu piłki.
Za 2 tygodnie o tym meczu wszyscy zapomną.