Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 02.03.2014, 20:40
Wychodzi na to, że ten punkt w tej kolejce to jednak przypuszczalnie będzie odrobiony, a nie jak się zanosiło dwa kolejne stracone do Legii (ponoć niemal na pewno walkower).

Btw - trochę brakuje tu tematu osobnego o ekstraklasie ogólnie (inne mecze, inne zespoły), bo nie widzę takiego nigdzie.

Edit : Dzięki, tak to jest jak się wchodzi tylko przez zakładki do części forum. <facepalm>
Powód: udzielona informacja
Ostatnio edytowane przez forthy : 02.03.2014 o godz. 21:15.
Odpowiedz cytując