|
Wychodzi na to, że ten punkt w tej kolejce to jednak przypuszczalnie będzie odrobiony, a nie jak się zanosiło dwa kolejne stracone do Legii (ponoć niemal na pewno walkower).
Btw - trochę brakuje tu tematu osobnego o ekstraklasie ogólnie (inne mecze, inne zespoły), bo nie widzę takiego nigdzie.
Edit : Dzięki, tak to jest jak się wchodzi tylko przez zakładki do części forum. <facepalm>
Powód: udzielona informacja
Ostatnio edytowane przez forthy : 02.03.2014 o godz. 21:15.
|