Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1155
Stary 02.03.2014, 20:17
Devonisch napisał(a):Wyświetl post
W kotłowni razem z Bolo mieszkasz ?
Riposta roku Swoją drogą nie pamiętam kiedy ostatni raz doszło do bezpośredniego starcia na stadionie. W ostatnich latach nigdzie to się nie zdarzało. Wydaje mi się, że skończy się obustronnym walkowerem. A z nami pewnie zagrają przy pustych trybunach.
Odpowiedz cytując