Devonisch napisał(a):

W kotłowni razem z Bolo mieszkasz ?
|
Riposta roku

Swoją drogą nie pamiętam kiedy ostatni raz doszło do bezpośredniego starcia na stadionie. W ostatnich latach nigdzie to się nie zdarzało. Wydaje mi się, że skończy się obustronnym walkowerem. A z nami pewnie zagrają przy pustych trybunach.