Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1142
Stary 02.03.2014, 19:27
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Pisałem tu kiedy o szowiniście Hadaju, który na meczu z Koroną okazał się burakiem. W meczu z Jagą podobno też się nie popisał prowokując tuż przed meczem kibiców gości... Debil. Debil jakich mało dodatkowo tolerowany przez "górę"...
To znaczy jak prowokował? Konkretnie, cytaty.
Tak jak nasz na derbach czy trochę mocniej?

Oprawa Legii
Odpowiedz cytując