shaggy napisał(a):

|
Pisałem tu kiedy o szowiniście Hadaju, który na meczu z Koroną okazał się burakiem. W meczu z Jagą podobno też się nie popisał prowokując tuż przed meczem kibiców gości... Debil. Debil jakich mało dodatkowo tolerowany przez "górę"...
|
To znaczy jak prowokował? Konkretnie, cytaty.
Tak jak nasz na derbach czy trochę mocniej?
Oprawa Legii