Temat
:
[24 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 28 lutego, piątek 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
128
02.03.2014, 18:25
Gdyby Stilic strzelił do przerwy gola (zamiast prawą nogą prawie podawać bramkarzowi powinien huknąć z lewej) i nie narzekalibyśmy na stan murawy tylko cieszyli z 3 pkt
Bik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bik
Znajdź inne posty napisane przez Bik