Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1129
Stary 02.03.2014, 16:30
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Brawo Śląsk !


parchy mają za dużo punktów żeby spaść - 9 przewagi nad Podbeskidziem - ale po podziale punktów to kto wie... jest szansa
Biorąc pod uwagę co się działo w poprzedniej rundzie rewanżowej (pogoń Podbeskidzia i BOT-u), to 9 punktów wcale nie jest taką wielką przewagą, zwłaszcza jak się dostaje w pałę co mecz.
Za to 4,5 - liczę na nich

O co zakład, że uznają reformę za spisek żeby ich zrzucić z ligi?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując