Kocur napisał(a):

Brawo Śląsk !
parchy mają za dużo punktów żeby spaść - 9 przewagi nad Podbeskidziem - ale po podziale punktów to kto wie... jest szansa
|
Biorąc pod uwagę co się działo w poprzedniej rundzie rewanżowej (pogoń Podbeskidzia i BOT-u), to 9 punktów wcale nie jest taką wielką przewagą, zwłaszcza jak się dostaje w pałę co mecz.
Za to 4,5 - liczę na nich
O co zakład, że uznają reformę za spisek żeby ich zrzucić z ligi?