|
Powolutku zaczynają opadać szczeny tym wszystkim, którzy myśleli, że wujcio Putin to taki fajny gość, że prezio Komorowski i Donaldu Tusku mają takie fajne relacje z nim, a działania wojenne w czasie pokoju czyli rózne embarga na mięso, przetwory mleczne czy inne produkty rolnicze to tylko takie fanaberie rosyjskie.
Prawda jest taka, jak mówił Ś.p. Lech Kaczyński: najpierw Gruzja, potem Ukraina, republiki bałtyckie a potem mój kraj Polska.
Te wszystkie papierowe tygrysy typu UE i inne fasadowe organizacje ONZ wydadza oświadczenia, potępią i ...koniec. NATO tez moze zrobic powtórkę z 1939 r.
Dzisiejszy Putin to taki Hitler z 1939 r. Świat podobnie bezradny.
A co w Polsce, armia praktycznie rozbrojona, kilka lat redukcji zmniejszyło ją do stanu wojska republiki bananowej. Odkąd nie ma poboru do wojska młode roczniki mężczyzn karabin widziały tylko w kinie lub TV. Analitycy już dawno określili, że w ciagu 20 lat czeka nas konflikt z Rosją. Patrząc na to co dzieje się w ostatnich latach czasu nie zostało wiele.
|