Boisko jest sporym wytłumaczeniem (największym) - ale nie jedynym. To do tych co nigdy nie grali na kartoflisku
Jak się nie da podać na 10 m piłki to jaka może być płynność w grze? Zwłaszcza jak się nie jest Barceloną czy Realem?
Na dobrym boisku gra wyglądałaby znacznie lepiej (płynność, dokładność) wiec nie opowiadajmy że boisko nie jest wytłumaczeniem. Bo niestety jest. Wg mnie takie boisko nie powinno być w ogóle dopuszczone do gry.