Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 02.03.2014, 11:23
Mecze z drużynami misia chaosa tak właśnie wyglądają. Dokładnie jak w okręgówce. Gdyby boisko pozwoliło to można by pograć piłką uspokoić, ale na takim pastwisku to ryzyko, że piłka odskoczy i gnani gromkim "faster, faster" przeciwnicy pojadą z kontrą. Więc pacanówka była z obu stron.

Piłkę meczową miał Garguła. Byli tacy co sie zachwycali jego cudownym strzałem, że co nie kopnie to wpada. Szkoda że nieatakowany z 7 metrów nie potrafi kopnąć w bramkę. Zamiast sie przypalać wystarczyło zawinąć po długim i po sprawie. Junior by tak próbował, dlaczego wytrawny ligowiec nie próbował?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując