Wyświetl pojedynczy post
Vasquez
Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków, Podwale

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 02.03.2014, 10:43
Po tym "widowisku" straciłem ochotę na oglądanie meczy w ekstraklasie.

Nasi grajkowie nie potrafią przyjąć piłki, podać...Jak już ktoś wyszedł na połowę rywala, to był on sam i nie miał z kim grać. Nasi grajkowie przemieszczali się w obrębie koła o promieniu 3m - to wszystko.

Boisko tu nie jest wytłumaczeniem...
Właśnie patrzę na dzieci grające na kartoflisku przed domem - i uwierzcie! - podania, przyjęcie piłki itd. wychodzą im lepiej niż "profesjonalistom" z Reymonta...O zaangażowaniu nie wspominam...

Trener powiedział, że "remis bierze w ciemno" - piłkarze wzięli sobie to do serca już przed meczem.
-------------------
-> Only Wisla <-
-------------------
Odpowiedz cytując