Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67725
Stary 02.03.2014, 09:40
leo.w.starski napisał(a):Wyświetl post
ja raczej sądzę że wyjazd Osmana jest wynikiem działania jego menago. Chavez wyczuł że ucieka mu Mundial i w desperacji wybrał każdy możliwy transfer. Smuda ma od lat zwyczaj grania maximum 15 zawodnikami. tak robił w amice i poprzednio w Wiśle też.Osman wypadł ze składu i wiedział że jest w dupie. Oferta z Chin wpadła Bednarzowi w ostatniej chwili i bylo to dla niego jak dar niebios- a obecny skład raczej gwarantuje utrzymanie. Wszystko co ponad 8 miejsce bedzie traktowane przez zarząd jako sukces , a jesli wpadna puchary to będzie to nadzwyczajny bonus.
Wątpię, że Chavezowi łatwiej będzie wyjechać na Mundial z drugiej ligi chińskiej niż będąc nawet rezerwowym w drużynie aktualnie wicelidera ekstraklasy. Wypchano go z klubu bo zawyżał koszty utrzymania a Dudka bardziej pasuje Smudzie w jego koncepcji.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując