AYALA napisał(a):

stary dobry Irek Jeleń od biedy by sie przydał.Chociaż na ostatnie 20 minut za podmęczonego Brozia by wchodził.
Jest wolny a tylko takich możemy po zamknęciu okienka transferowego zakontraktować
|
Bez znaczenia czy okienko jest czy nie, i tak wiadomo ze i tak byśmy za nikogo nie zapłacili...
