Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15984
Stary 01.03.2014, 23:07
AYALA napisał(a):Wyświetl post
stary dobry Irek Jeleń od biedy by sie przydał.Chociaż na ostatnie 20 minut za podmęczonego Brozia by wchodził.

Jest wolny a tylko takich możemy po zamknęciu okienka transferowego zakontraktować

Bez znaczenia czy okienko jest czy nie, i tak wiadomo ze i tak byśmy za nikogo nie zapłacili...
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując