|
Ja sądzę, że to 2 miejsce, które zajmujemy zamydliło niektórym oczy i święcie wierzą, że my celujemy w mistrzostwo - otóż nie w tym sezonie. Przecież nie wczoraj zaczął się sezon tylko w połowie lipca, więc mieliście dużo czasu aby się dowiedzieć, że Wiśle na wyjazdach w tym sezonie się nie układa. Mecz z Lechią to tylko potwierdził.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|