|
Sam Smuda mówił, że Dudka się nie nadaje na środek obrony, że dla niego DM albo bok obrony lewy/prawy. Myślę, że na bokach zgrają Dudi i Pietia, a na środku obok Gordana ten, który bardziej przekona do siebie przez tydzień treningów (nalepa/Uryga). Ja bym stawiał na tego drugiego. Pamiętacie jak po derbach w W Kauflandzie Smuda mówił o Nalepie, który wszedł za kontuzjowanego Jovanovicia, że Nalepa na stoperze to se może grać w Termalice....
Do what you mean and mean what you do.
|