Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 01.03.2014, 15:05
Trudno się nie zgodzić. Wczorajsze widowisko zafundowała nam murawa. Dobrze byłoby, gdyby w Gdańsku to trochę ogarnęli, bo piłkę meczową stracili właśnie przez swobodnie podskakującą piłkę. Dodajmy do tego agresywnie atakujących piłkarzy Lechii i mamy festiwal niedokładności.
No ale to były "tylko" Lechia i Wisła, więc w przekazie medialnym najważniejsze będzie to, że oba zespoły grały fatalnie.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując