|
Trudno się nie zgodzić. Wczorajsze widowisko zafundowała nam murawa. Dobrze byłoby, gdyby w Gdańsku to trochę ogarnęli, bo piłkę meczową stracili właśnie przez swobodnie podskakującą piłkę. Dodajmy do tego agresywnie atakujących piłkarzy Lechii i mamy festiwal niedokładności.
No ale to były "tylko" Lechia i Wisła, więc w przekazie medialnym najważniejsze będzie to, że oba zespoły grały fatalnie.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|