Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 01.03.2014, 12:57
Smudziarze już usprawiedliwiają trenera po kolejnej wyjazdowej kupie. Nie róbcie z niego cudotwórcy, bo takich w lidze jest juz kilku. Wdowczyk czy ten Słowak trener Ruchu. Obaj wyciagnęli zespoły z niższego pułapu niż Smuda.
Można po raz kolejny udawać , ze nic się nie stało ale to gówno, którym raczy Smuda na wyjazdach jak widać chyba się już nie skończy. Poza tym zaginał gdzieś Paweł Brozek, czyżby efekt przepracowania ze Smudą okresu przygotowawczego ? . Mam nadzieję, ze nie i w meczu z Ruchem zacznie cos strzelać, a Wisła jak zwykle tylko w Krakowie zdobęcie 3 punkty. A teraz do ataku
Odpowiedz cytując