|
Moim zdaniem to są przede wszystkim wahania formy, z craxą Brożek źle nie biegał, Donald też nie - tylko z nim jest taki problem, że nie potrafi się normalnie ustawić w trakcie meczu, ogólnie jest taki zagubiony... Choć wiadomo możliwe, ze Smuda u nich nie wstrzelił się z przygotowaniem i trzeba będzie poczekać jeszcze parę meczów, żeby wskoczyli na normalne obroty... ale tak to jest jak ma się jedną 11 do grania i praktycznie zero zmienników.
|