MatMario napisał(a):

Często taka promocja na Grouponie jest? Pytam, bo w zasadzie w ogóle nie korzystam, ani też nie przeglądam tego serwisu. A napisałeś, że kody są "znów dostępne", więc to pewnie powtarzalna promocja.
Póki co jestem jeszcze związany umową z konkurencją. Natomiast oferty po odjęciu tych 30% w "Orenż", stają się naprawdę atrakcyjne - nawet dla nowych klientów. I, o ile oczywiście, taka akcja będzie powtarzana, chętnie bym się przeniósł do pomarańczowych.