Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 01.03.2014, 11:58
MatMario napisał(a):Wyświetl post
http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...ska-1/34939758

Kody obniżające abonament Orange o 30% znów dostępne.

Więc jeśli komuś kończy się umowa to polecam!
Często taka promocja na Grouponie jest? Pytam, bo w zasadzie w ogóle nie korzystam, ani też nie przeglądam tego serwisu. A napisałeś, że kody są "znów dostępne", więc to pewnie powtarzalna promocja.

Póki co jestem jeszcze związany umową z konkurencją. Natomiast oferty po odjęciu tych 30% w "Orenż", stają się naprawdę atrakcyjne - nawet dla nowych klientów. I, o ile oczywiście, taka akcja będzie powtarzana, chętnie bym się przeniósł do pomarańczowych.
Odpowiedz cytując