Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 01.03.2014, 11:51
Valandil napisał(a):Wyświetl post
7 punktów jest ale nie oszukujmy się graliśmy z dwoma słabeuszami (Piast, cracovia) i przeciętną Lechią. Prawdziwe sprawdziany przed nami, Ruch i Legia.

całą jesień słyszałem że każdy kolejny mecz jest meczem prawdy - i jakoś nie przeszkodziło nam to spędzić zimy na 3 miejscu w lidze. przed mocarzami ligi jakim jest Ruch czy Pogoń.

teraz znowu ta sama gadka - graliśmy tylko ze słabeuszami, teraz mecze prawdy!

Co do meczu z Lechią - na takiej murawie mecz nie powinien się w ogóle odbyć. Wyszła z tego parodia piłki. I akurat w tym przypadku najmniej winiłbym piłkarzy. Co miał grać Stillić, Garguła na takiej murawie? od przypadku do przypadku.
Odpowiedz cytując