Valandil napisał(a):

|
7 punktów jest ale nie oszukujmy się graliśmy z dwoma słabeuszami (Piast, cracovia) i przeciętną Lechią. Prawdziwe sprawdziany przed nami, Ruch i Legia.
|
całą jesień słyszałem że każdy kolejny mecz jest meczem prawdy - i jakoś nie przeszkodziło nam to spędzić zimy na 3 miejscu w lidze. przed mocarzami ligi jakim jest Ruch czy Pogoń.
teraz znowu ta sama gadka - graliśmy tylko ze słabeuszami, teraz mecze prawdy!
Co do meczu z Lechią - na takiej murawie mecz nie powinien się w ogóle odbyć. Wyszła z tego parodia piłki. I akurat w tym przypadku najmniej winiłbym piłkarzy. Co miał grać Stillić, Garguła na takiej murawie? od przypadku do przypadku.