|
Czy ja wiem czy to dobrze ze Głowa sie wykartkował ? ja tam był wolał być spokojny o pewne 3 pkt u siebie z Ruchem, bo w Warszawie czy z Głową czy bez to bęcki dostaniemy. Sory panowie
Zawodnikami meczu dla mnie Garguła i Chrapek. Pa Brożek jest w fatalne dyspozycji, nie czuje piłki w ogóle.
|