|
Ta obrona to będzie niezły eksperyment. Jestem ciekawa jak to wypadnie i na kogo w końcu postawi Smuda. Mimo wszystko dobrze, że Arek zarobił żółtą kartkę, bo przyda nam się w meczu z Legią. Co do wczorajszego meczu to nie ma nawet co mówić, słabe widowisko, słaba gra. Nie ma co szukać wymówek, ale uważam, że przy lepszej murawie to spotkanie byłoby ciekawsze i mogłoby się zakończyć innym wynikiem niż bezbramkowy remis.
Tak czy inaczej za tydzień zobaczymy jak Smuda wybrnie z problemu wąskiej kadry. Ten brak transferów może nam się odbić czkawką...
|