Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 01.03.2014, 10:47
Ta obrona to będzie niezły eksperyment. Jestem ciekawa jak to wypadnie i na kogo w końcu postawi Smuda. Mimo wszystko dobrze, że Arek zarobił żółtą kartkę, bo przyda nam się w meczu z Legią. Co do wczorajszego meczu to nie ma nawet co mówić, słabe widowisko, słaba gra. Nie ma co szukać wymówek, ale uważam, że przy lepszej murawie to spotkanie byłoby ciekawsze i mogłoby się zakończyć innym wynikiem niż bezbramkowy remis.

Tak czy inaczej za tydzień zobaczymy jak Smuda wybrnie z problemu wąskiej kadry. Ten brak transferów może nam się odbić czkawką...
Odpowiedz cytując