Obrona na najbliższy mecz będzie wyglądała: Dudka, Bunoza, Ostoja, Pietia. Ostoja już raz grał z przymusu jako stoper, w drugiej połowie jesiennych derbów. I wyglądał tam całkiem nieźle. W tej chwili po odejściu Chaveza mamy w kadrze 13 zdrowych, ogranych zawodników. Oprócz podstawowego składu z wczoraj dochodzą jeszcze Sarki i Burliga. W meczu z Ruchem Bury i Głowa pauzują, więc nie ma dużego pola manewru

Na ławce zostają nam zawodnicy, którzy nie zagrali 10 meczów w ekstraklasie, większość z nich to były ogony. To dopiero 3 kolejka, a zrobiło się bardzo nieciekawie..