Valandil napisał(a):

|
7 punktów jest ale nie oszukujmy się graliśmy z dwoma słabeuszami (Piast, cracovia) i przeciętną Lechią. Prawdziwe sprawdziany przed nami, Ruch i Legia.
|
Zgadzam sie ale żeby być wciąż w grze trzeba "ciułać" punkty także z tymi "słabszymi"