Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 01.03.2014, 10:01
Valandil napisał(a):Wyświetl post
7 punktów jest ale nie oszukujmy się graliśmy z dwoma słabeuszami (Piast, cracovia) i przeciętną Lechią. Prawdziwe sprawdziany przed nami, Ruch i Legia.
Zgadzam sie ale żeby być wciąż w grze trzeba "ciułać" punkty także z tymi "słabszymi"
Odpowiedz cytując