Wyświetl pojedynczy post
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 01.03.2014, 09:51
nemox007 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czego się spodziewaliście. W końcu to był wyjazd na których w tym sezonie idzie nam przęciętnie a gra zwykle jest bardzo słaba. Plus tego jest taki że 3 mecze a my mamy 7 punktów.

Nie mamy szerokiej kadry więc niestety nie ma możliwości rotacji... Co gorsza kilku graczom kończą się w czerwcu kontrakty i jeśli klub będzie zwlekał to nam przepadną i wtedy będzie jeszcze gorzej.
7 punktów jest ale nie oszukujmy się graliśmy z dwoma słabeuszami (Piast, cracovia) i przeciętną Lechią. Prawdziwe sprawdziany przed nami, Ruch i Legia.
Odpowiedz cytując