|
Nie wiem czego się spodziewaliście. W końcu to był wyjazd na których w tym sezonie idzie nam przęciętnie a gra zwykle jest bardzo słaba. Plus tego jest taki że 3 mecze a my mamy 7 punktów.
Nie mamy szerokiej kadry więc niestety nie ma możliwości rotacji... Co gorsza kilku graczom kończą się w czerwcu kontrakty i jeśli klub będzie zwlekał to nam przepadną i wtedy będzie jeszcze gorzej.
|