Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 01.03.2014, 09:48
Nie wiem czego się spodziewaliście. W końcu to był wyjazd na których w tym sezonie idzie nam przęciętnie a gra zwykle jest bardzo słaba. Plus tego jest taki że 3 mecze a my mamy 7 punktów.

Nie mamy szerokiej kadry więc niestety nie ma możliwości rotacji... Co gorsza kilku graczom kończą się w czerwcu kontrakty i jeśli klub będzie zwlekał to nam przepadną i wtedy będzie jeszcze gorzej.
Odpowiedz cytując